UWJ1H100MCL1GB
MFR.Part #
UWJ1H100MCL1GB
JLCPCB Part #
C2163457
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-40℃~+85℃ 10uF 2000hrs@85℃ 33mA@120Hz 50V ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS