UWJ0J330MCL1GB
MFR.Part #
UWJ0J330MCL1GB
JLCPCB Part #
C2164239
Package
SMD,D5xL5.5mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 33uF 37mA@120Hz 5.5mm 5mm 6.3V ±20% SMD,D5xL5.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS