UWF1E220MCL1GB
MFR.Part #
UWF1E220MCL1GB
JLCPCB Part #
C2164235
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 1.3Ω 1000hrs@105℃ 22uF 25V 5.4mm 57.5mA@120Hz 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS