UWF1E100MCL1GB
MFR.Part #
UWF1E100MCL1GB
JLCPCB Part #
C3830012
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10uF 25V 40mA@120Hz 5.4mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS