UWF0J680MCL1GB
MFR.Part #
UWF0J680MCL1GB
JLCPCB Part #
C6582662
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 5.4mm 57.5mA@120Hz 6.3V 6.3mm 68uF ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS