UVZ2V470MHD
MFR.Part #
UVZ2V470MHD
JLCPCB Part #
C5112551
Package
Plugin,D16xL37mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 16mm 270mA@120Hz 350V 37mm 47uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL37mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS