UVZ2V101MHD
MFR.Part #
UVZ2V101MHD
JLCPCB Part #
C1668262
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 18mm 350V 40mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS