UVZ2G470MHD
MFR.Part #
UVZ2G470MHD
JLCPCB Part #
C1598895
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 16mm 270mA@120Hz 400V 47uF 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS