UVZ2G221MRD
MFR.Part #
UVZ2G221MRD
JLCPCB Part #
C5112545
Package
Plugin,D25xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 12.5mm 220uF 25mm 400V 52mm 660mA@120Hz ±20% Plugin,D25xL52mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS