UVZ2G101MRD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVZ2G101MRD
JLCPCB Part #
C1590271
Package
Plugin,D20xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 10mm 20mm 400V 40mm ±20% 插件,D20xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS