UVZ2F470MHD1TN
MFR.Part #
UVZ2F470MHD1TN
JLCPCB Part #
C5112543
Package
Plugin,D16xL27mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 16mm 230mA@120Hz 27mm 315V 47uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL27mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS