UVZ2F330MHD1TN
MFR.Part #
UVZ2F330MHD1TN
JLCPCB Part #
C1589012
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 16mm 195mA@120Hz 315V 33uF 7.5mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS