UVZ2C470MHD1TO
MFR.Part #
UVZ2C470MHD1TO
JLCPCB Part #
C5112528
Package
Plugin,D12.5xL22mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 12.5mm 160V 195mA@120Hz 22mm 47uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS