UVZ2C2R2MED
MFR.Part #
UVZ2C2R2MED
JLCPCB Part #
C1581038
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 11mm 160V 2.2uF 2.5mm 25mA@120Hz 6.3mm ±20% Plugin,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS