UVZ2C102MRD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVZ2C102MRD
JLCPCB Part #
C1584162
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 1.31A@120Hz 1000hrs@105℃ 1000uF 12.5mm 160V 25mm 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS