UVZ2A470MPD1TD
MFR.Part #
UVZ2A470MPD1TD
JLCPCB Part #
C1588700
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100V 10mm 165mA@120Hz 47uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS