UVZ2A220MED1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVZ2A220MED1TD
JLCPCB Part #
C507604
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
1000hrs@105℃ 100V 11mm 2.5mm 22uF 6.3mm 93mA@120Hz ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS