UVZ2A100MED
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVZ2A100MED
JLCPCB Part #
C1582116
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100V 10uF 11mm 2.5mm 54mA@120Hz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS