UVZ1V471MPD
MFR.Part #
UVZ1V471MPD
JLCPCB Part #
C445102
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 16mm 35V 470uF ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS