UVZ1V102MHD1TO
MFR.Part #
UVZ1V102MHD1TO
JLCPCB Part #
C5112514
Package
Plugin,D12.5xL22mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 1000uF 12.5mm 22mm 35V 5mm 810mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS