UVZ1J682MRD
MFR.Part #
UVZ1J682MRD
JLCPCB Part #
C5112512
Package
Plugin,D25xL52mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 12.5mm 2.8A@120Hz 25mm 52mm 63V 6800uF ±20% 插件,D25xL52mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS