UVZ1J472MRD
MFR.Part #
UVZ1J472MRD
JLCPCB Part #
C5112511
Package
Plugin,D22xL52mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mm 2.45A@120Hz 22mm 4700uF 52mm 63V ±20% 插件,D22xL52mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS