UVZ1H3R3MDD1CA
MFR.Part #
UVZ1H3R3MDD1CA
JLCPCB Part #
C5112501
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 12.5mm 25mA@120Hz 2mm 3.3uF 50V 5mm ±20% 插件,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS