UVZ1H331MPD1TD
MFR.Part #
UVZ1H331MPD1TD
JLCPCB Part #
C1585177
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mm 330uF 50V 5mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS