UVZ1H330MDD
MFR.Part #
UVZ1H330MDD
JLCPCB Part #
C445118
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 11mm 33uF 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS