UVZ1H103MRD
MFR.Part #
UVZ1H103MRD
JLCPCB Part #
C5112497
Package
Plugin,D25xL52mm
Description
-55℃~+105℃ 10000uF 1000hrs@105℃ 12.5mm 2.85A@120Hz 25mm 50V 52mm ±20% 插件,D25xL52mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS