UVZ1H101MPD
MFR.Part #
UVZ1H101MPD
JLCPCB Part #
C251016
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 11.5mm 190mA@120Hz 3.5mm 50V 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS