UVZ1H100MDD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVZ1H100MDD1TD
JLCPCB Part #
C1579698
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10uF 2.5mm 50V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS