UVZ1E4R7MDD
MFR.Part #
UVZ1E4R7MDD
JLCPCB Part #
C1585138
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 11mm 25V 25mA@120Hz 2mm 4.7uF 5mm ±20% Plugin,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS