UVZ1E471MPD
MFR.Part #
UVZ1E471MPD
JLCPCB Part #
C445123
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 12.5mm 25V 470uF ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS