UVZ1E470MDD1TD
MFR.Part #
UVZ1E470MDD1TD
JLCPCB Part #
C1580643
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2.5mm 25V 47uF 5mm 83mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS