UVZ1E331MPD1TD
MFR.Part #
UVZ1E331MPD1TD
JLCPCB Part #
C1579787
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mm 25V 315mA@120Hz 330uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS