UVZ1E221MPD1TD
MFR.Part #
UVZ1E221MPD1TD
JLCPCB Part #
C5112489
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 13mm 220uF 240mA@120Hz 25V 3.5mm 8mm ±20% 插件,D8xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS