UVZ1E221MPD1TA
MFR.Part #
UVZ1E221MPD1TA
JLCPCB Part #
C1583941
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 220uF 240mA@120Hz 25V 5mm 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS