UVZ1E102MPD1TD
MFR.Part #
UVZ1E102MPD1TD
JLCPCB Part #
C1591139
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 1000uF 10mm 25V 5mm 680mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS