UVZ1C471MPD1TD
MFR.Part #
UVZ1C471MPD1TD
JLCPCB Part #
C1584864
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 16V 3.5mm 470uF 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS