UVZ1C221MED1TD
MFR.Part #
UVZ1C221MED1TD
JLCPCB Part #
C1669120
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 16V 190mA@120Hz 2.5mm 220uF 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS