UVZ1C221MED1TA
MFR.Part #
UVZ1C221MED1TA
JLCPCB Part #
C1592556
Package
Plugin,D6.3xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 12.5mm 16V 190mA@120Hz 220uF 5mm 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS