UVZ1C221MED
MFR.Part #
UVZ1C221MED
JLCPCB Part #
C308866
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
1000hrs@105℃ 11mm 16V 190mA@120Hz 2.5mm 220uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS