UVZ1C220MDD1TA
MFR.Part #
UVZ1C220MDD1TA
JLCPCB Part #
C1591183
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 16V 22uF 54mA@120Hz 5mm 5mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS