UVZ1C101MDD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVZ1C101MDD1TD
JLCPCB Part #
C1579700
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 115mA@120Hz 12.5mm 16V 2mm 5mm ±20% 插件,D5xL12.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS