UVZ1C101MDD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVZ1C101MDD
JLCPCB Part #
C433179
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 115mA@120Hz 16V 2mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS