UVZ1A682MHD
MFR.Part #
UVZ1A682MHD
JLCPCB Part #
C1591018
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.57A@120Hz 1000hrs@105℃ 10V 16mm 25mm 6800uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS