UVZ1A471MED1TD
MFR.Part #
UVZ1A471MED1TD
JLCPCB Part #
C1580675
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 2.5mm 250mA@120Hz 470uF 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS