UVZ1A470MDD1TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVZ1A470MDD1TA
JLCPCB Part #
C250875
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 11mm 2mm 47uF 5mm 68mA@120Hz ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS