UVZ1A102MPD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVZ1A102MPD
JLCPCB Part #
C445138
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 1000uF 10V 10mm 12.5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS