UVZ0J471MED1TD
MFR.Part #
UVZ0J471MED1TD
JLCPCB Part #
C1587827
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2.5mm 230mA@120Hz 470uF 6.3V 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS