UVZ0J471MED1TA
MFR.Part #
UVZ0J471MED1TA
JLCPCB Part #
C5112477
Package
Plugin,D6.3xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 12.5mm 230mA@120Hz 470uF 5mm 6.3V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS