UVZ0J332MPD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVZ0J332MPD
JLCPCB Part #
C445141
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 20mm 3300uF 6.3V ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS