UVZ0J330MDD1TA
MFR.Part #
UVZ0J330MDD1TA
JLCPCB Part #
C5112473
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 12.5mm 33uF 55mA@120Hz 5mm 5mm 6.3V ±20% 插件,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS